SMS marketing

Systém SMS Agent je velmi dobře použitelný v oblasti mobilního marketingu. Umožňuje pořádání nejrůznějších SMS anket, soutěží a her. Lze jej využít i k reklamním účelům a například pravidelně oslovovat registrované uživatele zasíláním akčních nabídek, aktuálních informací o dění ve společnosti.
Jen v ČR je přes pět miliónů uživatelů mobilních telefonů. Většina z nich využívá SMS komunikaci, která je pohodlná a rychlá. Mobilní telefon má většina lidí stále u sebe, což je podstatný rozdíl proti možnosti přístupu na internet nebo k elektronické poště.

Pořádání SMS soutěží

Chcete-li podpořit prodej svých výrobků, můžete s využitím systému SMS Agent tento svůj záměr jednoduše realizovat. Na svých výrobcích nebo v jiných mediích zveřejníte soutěžní otázku (otázky) a SMS číslo pro zasílání odpovědí. Tímto způsobem získáte i databázi mobilních čísel svých potenciálních zákazníků. Spojíte-li tuto reklamní kampaň s možností získat atraktivní výhru, bude ještě účinnější.
Zákazníci mohou do svých odpovědí zahrnovat i další, pro Vás důležité informace. Pro zařazení do soutěže můžete například vyžadovat i adresu, věk, pohlaví a další informace.

Věrnostní programy

Prostřednictvím SMS komunikace můžete jednoduše realizovat nejrůznější věrnostní programy. Vaše výrobky mohou být označeny kódy, které po zakoupení zákazníci odesílají na určené číslo. Při odeslání korektního kódu je zákazníkovi přičteno určité množství bodů. Při dosažení určené hranice může být zákazník zvoleným způsobem odměněn.

Ankety

K průzkumu trhu můžete využít SMS Ankety. Respondenti mohou odpovídat na celou řadou otázek. Zaslané odpovědi lze následně vyhodnocovat.

Komunikace se stávajícími zákazníky

Svým stávajícím zákazníkům můžete prostřednictvím SMS zajistit například registraci Vašich produktů, zasílání žádostí o dodatečné služby (vzorky), možnost zasílání objednávek, přístup k datům, které mají přímou souvislost s konkrétním zákazníkem apod.
Zároveň lze zákazníkům nabídnout placené služby. SMS Agent umožnuje zasílání placených informací na vyžádání nebo zasílání přístupových kódů k placeným službám.


 
Axima spol.s r.o., Poděbradova 133, 61200 Brno, tel: 541218084, 603 508950, info@smsagent.cz
www.axima-brno.cz - www.mobigps.cz - www.mylinx.cz - www.mojelogo.cz - www.moblog.cz